İçeriğe geç

Rise to Fame iOS

rise_to_fame_big

Rise to Fame iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
19 Kasım 2013 Salı

Müziğin tınısı hiç dinmesin, eğlence hiç bitmesin! Bir oyunu böylesine niteleyebilmek için nasıl bir konsepte sahip olmalıdır acaba?

Rise to Fame, müziğin tam da ortasında yer aldığı heyecanlı ve kesinlikle sıra dışı bir oyun. Yapımıcısı RPG türünde bir yapım olarak nitelemiş olsa da Rise to Fame’i böylesi bir sınırlama içine sokmak biraz haksızlık olurdu.

Oyunda bir müzik grubunu yönetiyorsunuz. Sahnedeki grubumuz hem müzikleriyle hem de sahne performansıyla etkileyici olmalı ki seyirciyi yakalamayı başarsın. Daha uygun bir ifadeyle şanımız yürüsün ki oyunda başarılı olabilelim.

Bu odakta üzerinizdeki giysilerden tutun da sahnede yapacağınız hareketler sizin için birer araç. Giysilerinizin etkileyiciliği kızgın seyircileri yumuşatabilir veya sahnede yapacağınız uçuk bir hareket tüm ilgiyi olumlu bir şekilde çekmenizi sağlayabilir.

Buradan da anlaşılacağı üzere sahnedeki dostlarımızı kazandığımız paralar ölçüsünde geliştirerek hayranlara en iyi şekilde hitap etmemiz gerekiyor. İçerisinde 5 adet rock tarzda hazırlanmış oyuna özel keyifli müziğin bulunduğu yapım, eğlenceli zamanlar geçirmeyi garanti ediyor. Eğer müziği birazcık seviyorsanız bu oyun sizi kendine bağlayacak.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler