İçeriğe geç

Rovler Android

Rovler_manşet

Rovler Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
09 Mayıs 2014 Cuma

Ovidos Creative’nin geliştirdiği yeni uygulamalardan biri olan Rovler ile akıllı telefonlarınızda para kazanabileceksiniz. İşletmelere sunulan birçok hizmeti deneyimleyerek veya fotoğraflarını çekip denetleme ve bilgilendirme yapma gibi farklı görevler ile para kazanma imkanınız bulunuyor.

Türkiye’nin 81 ili ve 919 ilçesinde hem gezecek hem de para kazanacaksınız. Birçok kişinin kullandığı bu uygulama çok basit olduğu kadar eğlenceli ve sizin zamanınızı almıyor. Her yerde görev sizi bulabilirsiniz. Dilerseniz bulunduğunu yere çok yakın görevleri yapabileceğiniz gibi şehrin diğer tarafındaki görevlerin peşine düşebilirsiniz. İşletmeler için de sahadaki işgücü çözümü olarak görünüyor.Sahadaki gizli müşteri, fiyat kontrolü gibi birçok ihtiyacınızı bu platform ile karşılabileceksiniz.

Kazandığınız bu paraları nakit olarak alabileceğiniz gibi Rovler’in marketinden de birçok üründen dilediğinizi alabileceksiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler