İçeriğe geç

Scanbot Android

scanbot_manşet

Scanbot Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Mayıs 2014 Pazartesi

Çok işinize yarayabilecek olan uygulama türlerinden biri olan doküman tarama konusunda hizmet veren Scanbot uygulaması birçok özelliği ile dikkat çekiyor.Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız için Google Play üzerinden yükleyebilen bu uygulama renkli bir arayüze sahip.

Basılı dokümanlarınızı cihazınızın kamerası ile taratma imkanına sahipsiniz. PDF veya JPEG türünde hazırlayabildiğniiz bu dosyaları Dropbox, Evernote, Yandex gibi birçok farklı bulut depolama ve not alma hizmetlerine sunduğu destek ile de öne çıkıyor. Yaptığınız taramaları otomatik olarak en iyi sonuç ile tarayabilmektesiniz. Arka planda yükleme yapması ile de daha kolay bir kullanım avantajı sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan Scanbot uygulamasını Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. Belgelerinizi kolay bir şekilde taratabileceğiniz başarılı bir uygulama.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler