İçeriğe geç

Smart Contacts

logo

Smart Contacts

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
11 Mart 2012 Pazar

Telefon rehberinizle ilgili bir takım sorunlarınız varsa bu yazılım çok işinize yarayabilir. Smartr Contacts’ın tüm işlevi kişi, kullanıcısına kayıtlarına dair bir takım kolaylıklar sağlamak. Bu kolaylıklar arasındaki en faydalı özellik ise rehberdeki çift kayıtları tespit edebilmesi olmuş. Yazılım tüm kişi listenizi kontrol ederek, çift numara kayıtları, aynı kişi isimleri gibi tüm eşleşmeleri tespit ederek düzeltmenize yardımcı olmaya çalışıyor.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise iletişim süreçlerini kayıt altına alması olmuş. Bu sayede hangi numara ile en son ne zaman iletişim kurduğunuzu görebiliyor, kişileri arama sıklığınıza göre gerçek zamanlı bir liste oluşturabiliyorsunuz.

Bunun yanında gelişmiş bir şifreleyicinin bulunduğu yazılımda, istediğiniz kişi kayıtlarını rehberden gizleyebiliyorsunuz. Uygulama içersinde ön tanımlı şifre olarak “123” belirlenmiş.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler