İçeriğe geç

Soccer Rally 2 Android

soccer_rally_2_manşet

Soccer Rally 2 Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
05 Mayıs 2014 Pazartesi

Diğer futbol oyunlarından göze çarpan yapımlardan biri olan Soccer Rally 2′da araba yarışı ile futbol oyunu birleştirilmiş. Arabanız ile topu hareket ettirecek ve gol atmaya çalışacaınız. Akıllı telefon ve tabletlerinizden oynayabildiğiniz bu oyunda birbirinden güçlü yarış arabalarını kontrol edeceksiniz. Yepyeni bir oyun denemek isteyenlere çok uygun bir oyun.

Oyunda her iki görevi birden yapacaksınız. Hem aracınızı kontrol edecek ve rakibinize gol atmaya ve yenmeye çalışacaksınız. 20 zorlu turnuva ile beraber birçok farklı oyun modu bulunan Soccer Rally 2′da çoklu oyun modunda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz. 9 farklı arabanında bu oyunda yer aldığını söyleyelim.

Futbol ve araba yarışı oyununu birleştiren Soccer Rally 2′i sizde telefon ve tabletlerinize yükleyebilir ve türünde dikkat çeken oyunlardan birini oynamaya başlayabilirsiniz.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler