İçeriğe geç

Spotify Windows Phone

spotify_big

Spotify Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
11 Ekim 2013 Cuma

Tüm dünyada en çok tercih edilen ve korsanla mücadelede dünya genelinde önemli bir mücadele verdiği ve telif sahiplerinin korsanlara karşı elini güçlendirdiği yönünde olumlu bir imajı olan Spotift, çıktığı süreçten bu yana ülkemizde resmi olarak desteklenmiyordu.

Sonunda ülkemizdeki dijital teknolojilere artan ilgiye karşılıksız kalamayan Spotify, resmi olarak yayına geçti. Güçlü rakipler karşısında kendi potansiyeli ile pazar payı kapmaya çalışacak olan uygulama, temelde çevrimiçi olarak müzik dinleme olanağı tanıyan bir servis.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan hizmet, kullanıcılarına görsel ve işitsel reklamlar dinleterek, telif sahiplerine ödeme yapıyor ve gelir elde ediyor. Günde toplamda ortalama 3 dakikadan daha uzun sürmeyen sesli reklamları ve görsel içerikleri görmek istemeyenler ise Premium paketler satın alarak, paket süresince reklamlardan tamamen kurtulabiliyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler