İçeriğe geç

Stack Rabbit iOS

stack_rabbit_big

Stack Rabbit iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
18 Kasım 2013 Pazartesi

Mobil oyun dünyasına ilginç yapımlar sunan Disney yine keyifli bir oyun ile beklenmedik bir anda karşımıza çıktı. Stack Rabbit isimli oyun, önceki Where’s My Water? türevi yapımlardan bir hayli farklı. Bu kez Candy Crush ve benzeri board oyunlarının popülaritesinden etkilenilerek geliştirildiği izlenimini uyandıran yapım, aynı renkteki nesnelerin sildirilerek puan kazanıldığı bir mantıkta ilerliyor.

Daha interaktif bir yapıda kurgulanan oyunda patlıcan, domates, havuç gibi sebzeler bulunuyor. Aynı renkli sebzeler yan yana geldiğinde toplayabiliyoruz ve yerine yenileri geliyor. Bu işte yardımcımız olan tavşan oyuna da adını vermiş zaten.

Sebzeleri toplarken daha doğrusu bahçeden çalarken ve kareler üzerinde hareket ederken deliklerden stratejik hamleler ile geçmeniz gerekiyor. Ayrıca sizi yolunuzdan alıkoymaya çalışan engelleri de bertaraf etmeniz gerekiyor. Topladığınız sebzeler ve biriktirdiğiniz puanlar ölçüsünde çeşitli güçlendirmeler de kazanıyorsunuz. Bu arada engeller demişken bekçi köpeği Max’e de özellikle dikkat etmeniz şart.

Toplamda 65 bölümün bulunduğu oyunda tüm bölümleri ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. İlerleyen günlerde yapımın yeni bölümler ile zenginleşmiş olacağını tahmin ediyoruz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler