İçeriğe geç

Swing Copters iOS

swing-copters

Swing Copters iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
30 Ağustos 2014 Cumartesi

2014 yılının en akılda kalacak oyunlarından biri Flappy Bird, geliştiricisi Dong Nguyen tarafından beklenmedik bir şekilde Android ve iOS için mağazadan kaldırılmıştı. 2013 yılında yayınlanan ama ilk dönemlerinde ilgi görmeyen bu oyun bu yıl fark edilmesi ile milyonlarca kişi tarafından indirilmiş ve binlerce kişiyi bağımlısı yapmıştı. Zaman zaman bizleri sinirlendiren ve geliştiricisine binlerce dolar kazandıran Flappy Bird, geçtiğimiz haftalarda sadece Amazon Appstore’da yeniden yerini almıştı.

Flappy Bird’ün yapımcısı olan Dong Nguyen, Swing Copter adını verdiği yeni oyununu kısa süre önce duyurdu. Yine bizleri sinir edecek bir oyun olduğu görülen Swing Copter, görsel açıdan Flappy Bird ile çok büyük benzerliklere sahip.

Bu safer yükseğe çıkmaya çalıştığımız bu oyunda yine bizleri sinir edecek engeller bulunuyor. Flappy Bird gibi basit olmasına rağmen bizleri zorlayacak bir oyun olan Swing Copter’ı Android ve iOS için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler