İçeriğe geç

Tably Tarayıcı Android

tably_tarayıcı_manşet

Tably Tarayıcı Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
28 Mayıs 2014 Çarşamba

CNT Interactive tarafından geliştirilen, olumlu yorumlar ve yüksek puanlarla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran mobil tarayıcı Tably, kısa sürede yüksek indirme rakamlarına ulaşmayı başardı. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm favori sitelerinize; devlet, spor gibi çok sayıdaki kategoriler altında yer veren ve tek bir dokunuşla bu kategoriler altında yer alan tüm web sayfalarına hızlı bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlayan Tably, birçok gelişmiş özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
QR kod okuma, çevrimdışı web sitesi görüntüleme, geçmiş sekmesi altında daha önce ziyaret etmiş olduğunuz tüm sitelere hızlı bir şekilde ulaşabilme, kolay kullanım, sade kullanıcı dostu arayüz ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan tarayıcı, rakipleri üzerinde yer alan tüm özellikleri ve çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Türkçe’de dahil olmak üzere farklı 10 ülke için favori web siteleri önerileriyle birlikte çoklu dil desteğine sahip olması. Bu sayede Türk kullanıcıların dışında yabancı kullanıcıların da beğenisine sunulan tarayıcı, yurt dışında da ülkemizi temsil edecek. Tüm bu bahsetmiş olduğumuz özelliklerin dışında arama kutusu üzerinde yer alan “sesli komut” özelliğini kullanabilir veya açık olan sekmeleri yapacağınız sürükleme işlemi yardımıyla tek tek kapatabilirsiniz.

Android kullanıcılarına çok daha hızlı, güvenli ve gelişmiş bir web deneyimi sunmak için alternatif olarak mutlaka denenmesi gereken bir mobil tarayıcı olan Tably’i indirin ve internette harika bir deneyim alın.

http://youtu.be/vHKT5qga9QA

Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler