İçeriğe geç

Talkbits

talkbits_big

Talkbits

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
06 Mart 2013 Çarşamba

Anlık mesajlaşma uygulamalarının popülaritesi malum. Özellikle WhatsApp neredeyse sms’in yerini almış durumda. Buradan hareketle geliştirilen ve işin yönünü bir parça değiştiren uygulama ise talkbits oldu.

Talkbits walkie-talkie diye adlandırılan telsiz uygulamalarının bir benzeri aslında. Onu farklı kılan ile sosyal ağ mantığında geliştirilen yapısı ve kanalları. Yani bir çeşit konum tabanlı sesli mesajlaşma ağı ile karşı karşıyayız.

Merkezi olarak açılan kanallarda kullanıcılar, ilgili konu veya yer hakkında konuşabiliyor. Mevcut kanallar arasında Moskova, Londra, San Francisco gibi dünya kentleri olduğu gibi İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya gibi ülkemize has şehirler, Bağdat Caddesi, Sabiha Gökçen Havaalanı gibi yerel noktalar da mevcut.

Kanallardan İstanbul, Londra, Hello, World!, Futbol gibi belli başlıları konuma bağlı olmaksızın herkesin erişimine açık ancak bunun yanında İzmir, Eskişehir, Antalya gibi kanallara sadece ilgili şehirde olduğunu takdirde bağlanabiliyorsunuz.

Bir Rus girişimi olan ve 2013’ün başından itibaren beta yayınında olan Talkbits, Rusya’nın dışında ABD ve İngiltere’den sonra üçüncü ülke olarak Türkiye’de hizmete sunuldu.

Fiyat: Ücretsiz


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler