İçeriğe geç

Tapatalk Windows Phone

Tapatalk_manşet

Tapatalk Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
09 Ağustos 2014 Cumartesi

Hazır forum scriptlerine mobil cihazlar üzerinden hızlı bir şekilde erişebilmek adına geliştirilmiş bir mobil uygulama olan Tapatalk, tek bir uygulama üzerinden on binlerce siteye kolay bir arabirimde erişim olanağı tanıyor.

Bir çok popüler hazır yapıya destek veren Tapatalk API sayesinde, dakikalar içinde forumların Tapatalk ile uyumlu hale gelmesi sağlanabiliyor. WordPress de destekleyen Tapatalk’un sağladığı alt yapılar arasında phpBB, simplemachines, vBulletin, IP.Board 3, MyBB, kunena, bbPress, Vanilla, xenForo yer alıyor.

Paylaşım, görüntüleme, takip etme, hızlı yanıt verme, alıntı yapma, ek paylaşma gibi karakteristik tüm forum özelliklerini destekleyen ve çoklu kullanıcı hesabına olanak tanıyan uygulama, site istatistiklerine erişim, detaylı forum arama gibi işlevler de sunuyor. Windows Phone cihazlarınızda etkileyici bir deneyim sizleri bekliyor.

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler