İçeriğe geç

The King of Fighters ’98 iOS

The-King-of-Fighters-'98_manşet

The King of Fighters ’98 iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
20 Ağustos 2014 Çarşamba

Yıllar önce en çok oynanan oyunlardan biri olan The King of Fighters ’98 adındaki oyun mobil platformlar için yayınlandı. Grafikleri aynı kalarak yenilenen oyun farklı oyun modları ve geliştirmeler ile sizleri bekliyor. Antrenman yapabileceğiniz gibi tek ve çok oyunculu oyun modlarında rakiplerinize karşı yarışacaksınız.

İlk olarak 1998 yılında yayınlanan bu oyunda 38 karakterden üçünü seçerek tek oyunculu modunda dövüşebileceksiniz. 8 farklı zorluk seviyesinin yer aldığı The King of Fighters ’98′in çok oyunculu modunda ise arkadaşlarınız ile Bluetooth üzerinden mücadele edebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyorsanız bol bol antrenman da yapabilirsiniz. Sanal butonalr üzerinden kontrol edilebilen oyun grafikleri ile bizleri 90′lara götürüyor. Acrade tarzında dövüş oyunlarını sevenlerden biriyseniz The King of Fighters ’98 tam size göre.

Akıllı telefon ve tabletlerinize dövüş oyunu The King of Fighters ’98′u yükleyin ve rakiplerinizi alt edin!

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler