İçeriğe geç

The Line iOS

The-Line_manşet

The Line iOS

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
19 Ağustos 2014 Salı

Her ne kadar cebimizde taşıdığımız akıllı telefonlar neredeyse konsollar ile yarışabilecek düzeyde grafik performansı sunacak kadar güçlü olsa da çoğu zaman en beğenilen oyunlar, oynanış açısından son derece basit oyunlar oluyor ve bu oyunların genelde çok yüksek grafiklere sahip olması da gerekmiyor. Bu konuda Temple Run, Angry Birds ve Candy Crush gibi birçok örnek verebilmemiz mümkün. The Line ise bu saydığımız oyunlardan çok çok daha basit grafiklere sahip bir oyun ve oynanışı da benzer şekilde son derece basit.
Bir parmağınızı ekranın alt kısmında kaydırarak mavi topunuzu duvarlara çarptırmadan ilerlemeye çalıştığınız The Line, zaman zaman sinirlerinizi bozacak kapasitede bir oyun olsa da çok kısa sürede sizi kendine bağlıyor. 2048 gibi bir başka popüler oyunun geliştiricisi Kethapp tarafından hazırlanan The Line ile otobüste, metroda oldukça keyifli saatler geçirebilirsiniz. Mağazalarda ücretsiz olarak yer alan The Line’ı cihazlarınıza yükleyin ve hemen oynamaya başlayın. Bakalım siz en yüksek kaç yapabileceksiniz?

 


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler