İçeriğe geç

Uber Android

uber_manşet

Uber Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
16 Ağustos 2014 Cumartesi

Dünyada onlarca ülkede ve şehirde aktif olarak kullanılan taksi çağırma uygulaması olan Uber, ülkemizde de faaliyet göstermekte. Şimdilik sadece İstanbul’da kullanılabilen bu uygulama ile kolayca taksi çağırabileceksiniz. Uygulama üzerinden yaptığınız bu işlemde bulunduğunuz yeri tarif etmenize de gerek yok. Konumunuzu gösteren bu uygulama ile ödeyeceğiniz ücreti önceden görebilirsiniz.

Uber uygulaması üzerinden taksi ücretini ödeyebileceğiniz gibi nakit olarak da taksiciye ödeyebilirsiniz. Uygulamanın daha birçok farklı özelliği bulunuyor. Hızlı ve kolay bir taksi hizmeti sunan Uber’de taksicinin bilgilerini ve aracın bilgisini de görebilirsiniz. Araç veya şoför kiralama imkanınızında bulunduğu Uber uygulaması ile ulaşım artık daha kolay.

Android işletim sistemine sahip cihazınıza Uber adındaki taksi çağırma uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve modern bir seyahat için arkanıza yaslanın.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler