İçeriğe geç

Valet Android

valet_manşet

Valet Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
16 Mayıs 2014 Cuma

Valet uygulamasının oldukça basit ancak günlük hayatta sıkça başımıza gelen bir işlevi vardır. Unutkanlık gün içerisinde ki iş yoğunluğundan veya dalgınlıktan kaynaklanıyor olabilir her şeyinizi bir yerde unutabilirsiniz. Cüzdanınızı, kartınızı,anahtarlarınızı ya arabanızı ?

Hiç arabanızı bir sokağa park edip işinizi hallettikten sonra nereye park ettiğinizi hatırlamadığınız oldu mu ? Eğer sizde küçük eşyalarınız kadar arabanızı da park ettiğiniz yerleri unutuyorsanız Valet uygulaması tam sizlik.

Kullanımı çok basit olan Valet sayesinde harita üzerinde aracınızın tam olarak nerede olduğunu görmeniz mümkün. Bu noktada uygulamadan sağlıklı bir sonuç alabilmek için arabanızda bulunan park sensörü,bluetooth veya aracınızda bulunan herhangi bir cihaz ile telefonunuzu eşleştirmelisiniz. Öte yandan arabanızı son park ettiğiniz yeri eliniz ile de uygulamaya girebilirsiniz. Bu sayede arabanıza tam olarak ne kadar uzaklıkta olduğunuzu da görebilirsiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler