İçeriğe geç

Waze Windows Phone

waze_big

Waze Windows Phone

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
26 Kasım 2013 Salı

Sosyal ağların hayatımızda bu kadar fazla yer tutmaya başladığı bir zamanda otomobillerin bu bu ağlara bulaşmamış olması düşünülemezdi. Waze, bir çeşit navigasyon uygulaması vasfında olsa da onu farklı kılan uzun yolculuklar için tasarlanmış sosyal seyahat özellikleri.

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan Waze, sürücülerden derlenen bilgiler ışığında oluşturulan POI noktaları sayesinde, seyahatlerde yol gösterici olmaya çalışıyor. Örneğin bir yakıt istasyonun hizmet kalitesi hakkında kullanıcı yorumlarına bakarak bilgi sahibi olabilir, karnınız acıktığında güvenle yine bu yorumlar ışığında seçiminizi yapabilirsiniz.

Trafik kazası, polis ve radar noktaları gibi bilgileri de kullanıcılardan gelen veriler ışığında derleyebilen uygulama, ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcı potansiyeline sahip. Haritaların internet üzerinden güncellendiği Waze’i kullanabilmek için data paketinizin bulunması gerekiyor.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler