İçeriğe geç

Zomato Android

zomato-manşet

Zomato Android

doubleTwist ™

Uygulamayı İndir

MARKET PUANI TOPLAM BEĞENİ FİYAT KATEGORİ VERSİYON
7.2 10.000+ Ücretsiz İLETİŞİM 2.2.2
Açıklama
27 Kasım 2013 Çarşamba

Android cihazınızda Zomato uygulaması sayesinde yakınınızdaki restoranları bulabilecek fotoğraf ve menülerini de görebileceksiniz.

Uygulama Türkiye’den İstanbul ve Ankara ile beraber 35 farklı ülkede 190 binden fazla restoran bulunmakta. Bu uygulama ile restoranlara giden kullanıcıların verdikleri puanları ve yorumlarını da görebileceksiniz. Sizlere en yakındaki ve en iyi restoranları önererek ne yiyebileceğiniz söylemekte. 3 milyondan fazla yemekten yemek istediğinizi arayarak size en yakın restoranda dilediğiniz yemeyi yiyebilirsiniz. Telefonunuz yanınızda ise restoran arama derdine son. Uygulamaya girin bulunduğunuz konuma en yakın yerleri görün. Ayrıca sizde bu restoranlara puanları verebilir ve yorumlayabilirsiniz. Bunun yanında favorilerinize de beğendiğiniz restoranları ekleyebileceksiniz.

Android işletim sistemli cihazınızda Zomato adlı uygulama sayesinde size en yakın restoranı bularak yemek yemek için yol arama derdine son verebileceksiniz.


Uygulamanın QR Kodu
Telefonunuz ile ulaşın
1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan
Loading ... Loading ...

Henüz yorum yapılmamış, siz bir tane yapın!

Uygunsuz yorumlar yöneticiler tarafından silinecek / yayından kaldırılacaklardır. E-posta adresinizi doğrulama amacıyla istiyoruz, sitede yayınlanmayacaktır.

Scroll Haberleri Tüm Haberler